Caixa Popular

Logo ruralvía

 Valenciano
Buscador
Mapa Web

Contacte i Horari Oficines

 

 

Contacte i Horari Oficines

 

Horari d'Estiu: De l'1 de Julio al 15 de Setembre matins de 8:30 a 14:30, vesprades tancat

 

POBLACIÓ

ADREÇA

 TELÈFON     OFICINA CP ADREÇA MAIL HORARI

DILLUNS A DIVENDRES

MATÍ VESPRADA
Alaquàs Av. Miguel Hernández, 16 96 150 28 86 Alaquàs 46970 001alaquas@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Alaquàs Av. Ausias March, 39 96 151 01 40 Alaquàs 46970 014alaquas@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Alberic Cr. Cisterna, 14 96 244 60 56 Alberic 46260 039alberic@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Alboraia Av. Ausias March, 28 96 317 16 20 Alboraia 46120 032alboraia@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Alcoi Av. Hispanitat, 20 B 96 533 56 15 Alcoi 03804 065alcoi@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Aldaia Cr. Conca, 7 96 151 30 08 Aldaia 46960 003aldaia@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Aldaia Cr. El Jardi, 4 96 151 02 62 Barri del Crist 46960 019bcristo@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Aldaia Av. Blasco Ibañez, 31 96 151 91 52 Mercat 46960 053mercat@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Aldaia Cr. Hernan Cortes, 25 96 151 91 22 Saleta 46960 035saleta@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Almussafes Cr. Lira Almussafense, 11 96 178 29 54 Almussafes 46440 067almussafes@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Alzira Cr. Gandia, 23 96 245 58 77 Alzira 46600 054alzira@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Burjassot Ctra. Lliria, 130 96 390 68 86 Burjassot 46100 049burjassot@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Canals Cr. Jaume I, 12 96 223 90 29 Canals 46650 033canals@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Carcaixent Cr. Padre Eugenio, 9 96 246 12 48 Carcaixent 46740 006carcaixent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Carlet Av. Bolero de Carlet, 1 96 253 80 86 Carlet 46240 038carlet@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Catarroja Av. La Rambleta, 29 96 126 68 25 Catarroja 46470 005catarroja@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Catarroja Cr. El Charco, 4 96 127 30 74 Charco 46470 052charco@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Chiva Cr. Antonio Machado, 29 96 252 06 94 Chiva 46370 068chiva@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Foios Av. Hugo Bacharach, 24 96 149 81 06 Foios 46134 050foios@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Gandia Cr. Sant Pere, 60 96 295 03 93 Gandia 46700 023gandia@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Gandia Av. D'Alacant, 18 96 296 55 54 Gandia Centre 46700 064gandiacentre@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
 Ibi Av. Juan Carlos I, 30  96 559 44 05 Ibi  03440  071ibi@caixapopular.es 8:30-14:30  16:30-18:30
La Pobla de Vallbona Cr. Vicari Camarena, 19 96 166 31 58 La Pobla de Vallbona 46185 056poblavallbona@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
L'Alqueria de la Comtessa Cr. Joan Carles I, 12 96 289 80 22 L'Alqueria de la Comtessa 46715 043lalqueria@caixapopular.es 8:30-14:30
L'Olleria Pl. Verge del Loreto, 6 96 220 05 90 L'Ollería 46850 002lolleria@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Llíria Cr. Pla de l'Arc, 65 96 279 87 97 Llíria 46160 062lliria@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Manises Pl. Rafael Atard, 3 96 154 48 96 Manises 46940 007manises@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Mas Camarena - Bétera Centre Comercial. Local 16 96 168 71 27 Mas Camarena 46117 028mascamarena@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Massamagrell Av. Magdalena, 2 96 145 09 05 Massamagrell 46130 027massamagrell@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Massanassa Cr. Sant Miquel, 25 96 125 14 88 Massanssa - P. Alcosa 46470 020massanassa@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Meliana Av. Santa Maria, 17 96 148 02 59 Meliana 46133 017meliana@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Mislata Cr. Sant Antoni, 101 96 383 23 17 Mislata 46920 024mislata@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Moncada Cr. Badia, 102 96 130 91 03 Moncada 46113 040moncada@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Museros Av. Barcelona, 73 96 145 22 73 Museros 46136 036museros@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Oliva Raconada de les Ermites, 9 96 285 80 11 Oliva 46780 044oliva@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Ontinyent Cr. José Iranzo, 48 96 291 19 33 Ontinyent 46870 059ontinyent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Olocau Cr. Major, 10 96 148 50 68 Olocau 46169 070olocau@caixapopular.es 8:30-14:30 (dilluns - dimecres - divendres)
Paterna Cr. Vicente Mortes, 19 96 137 13 66 Paterna 46980 025paterna@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Paterna Cr. Ciudad de Sevilla, 15-D (Pol. Ind. Fuente del Jarro) 96 134 59 37 Fuente del Jarro 46980 061fuentedeljarro@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Paiporta Cr. Mestre Palau, 23 96 397 63 22 Paiporta 46200 029paiporta@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Picassent Av. del Nord, 23 96 122 19 57 Picassent 46220 047picassent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Port de Sagunt Cr. Sant Vicent, 48 96 269 81 40 Port de Sagunt 46520 034portsagunt@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Port de Sagunt Av. Maestrat, 10 B iz 96 269 98 26 Port de Sagunt 46520 055portsagunt@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Puçol Av. Moli de Vent, 14 96 142 27 77 Puçol 46530 046pucol@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Quart de Poblet Cr. Pizarro, 54 96 152 15 14 Quart de Poblet 46930 022quart@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Rafelguaraf Cr. Ateneu Musical, 32 96 258 64 21 Rafelguaraf 46666 031rafelguaraf@caixapopular.es 8:30-14:30
Riba-Roja Av. de la Pau, 10 96 277 13 12 Riba-Roja 46190 012ribaroja@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Sagunt Av. Sants de la Pedra, 75 96 148 54 68 Sagunt 46500 069sagunt@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Sedaví Av. L’Albufera, 7 96 376 26 61 Sedaví 46910 011sedavi@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Silla Av. Reis Catolics, 20 96 120 32 14 Silla 46460 008silla@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Sueca Ronda Joan Fuster, 18 96 171 83 73 Sueca 46410 048sueca@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Torrent Cr. José Iturbi, 3 96 155 43 00 Torrent 46900 013torrent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Torrent Cr. Sant Valeria, 15 96 156 08 12 Torrent 46900 016torrent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. General Llorens, 27 96 346 10 64 Benicalap 46025 060benicalap@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Emilio Baro, 67 96 339 28 84 Benimaclet 46020 063benimaclet@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. La Reina, 75 96 256 46 26  Cabanyal-Canyamelar  46011 072cabanyalcanyamelar@caixapopular.es  8:30-14:00  16:30-18:30
Valencia Cr. Calvo Acacio, 33 96 377 76 11 Carteros 46017 010carteros@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr.Salvador Rubio, 5 96 317 37 90 Ciutat Fallera 46025 045ciutatfallera@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Guillem de Castro, 75 96 391 54 27 Guillem de Castro 46008 066guillemdecastro@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Music Gines, 10 96 356 24 00 Jardín de Ayora 46022 018jardinayora@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Joaquin Benlloch, 29 96 373 92 12 Malilla 46006 009malilla@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Sant Vicent de Paul, 20 96 368 81 91 Orriols 46019 037orriols@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Fontanars, 55 96 377 44 63 Patraix 46018 015patraix@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Rodrigo de Pertegás, 13 b izq. 96 330 83 42 Rodrigo de Pertegàs 46023 058rpertegas@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Sant Marcel.li, 27 96 377 60 03 Sant Marcel·lí 46017 021santmarcelli@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Valencia Cr. Alcañiz, 32 96 366 30 62 Torrefiel 46019 026torrefiel@caixapopular.es

8:30-14:30

16:30-18:30
Valencia Av. Tres creus, 17 96 313 49 55 Tres Creus 46018 041trescreus@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Xátiva Cr. Vicente Boix, 2 96 227 27 71 Xàtiva 46800 004xativa@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Xirivella Cami Nou, 188 96 370 70 59 Xirivella 46950 030xirivella@caixapopular.es 8:30-14:30 16:30-18:30
Oficina de Servicios Av. Juan de la Cierva, 9 96 131 82 82 Parque Tecnológico-Paterna 46980 info@caixapopular.es 8:00-19:00