Caixa Popular

Logo ruralvía

 Español
Buscador
Mapa Web

Contacte i Horari Oficines

 

 

Contacte i Horari Oficines

 

Horari d'estiu: De l'1 de juliol al 15 de setembre matins de 8:30 a 14:30, vesprades tancat

 

POBLACIÓ

ADREÇA

 TELÈFON     OFICINA CP ADREÇA MAIL HORARI

DILLUNS A DIVENDRES

MATÍ VESPRADA
 Alaquàs  Avda. Miguel Hernández, 16  96 150 28 86  Alaquàs 46970  001alaquas@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Alaquàs  Avda. Ausias March, 39  96 151 01 40  Alaquàs 46970  014alaquas@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Alberic  C/ Cisterna, 14 96 244 60 56  Alberic 46260  039alberic@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Alboraia  Avda. Ausias March, 28 96 317 16 20  Alboraia 46120  032alboraia@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Alcoi  Avda. Hispanitat, 20 B  96 533 56 15  Alcoi 03804  065alcoi@caixapopular.es  8:30-14:30 16:00-18:00
 Aldaia  C/ Conca, 7 96 151 30 08  Aldaia 46960  003aldaia@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Aldaia  C/ El Jardi, 4 96 151 02 62  Barri del Crist 46960  019bcristo@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Aldaia  Avda. Blasco Ibañez, 31 96 151 91 52  Mercat 46960  053mercat@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Aldaia  C/ Hernan Cortes, 25 96 151 91 22  Saleta 46960  035saleta@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Almussafes  C/ Lira Almussafense, 11 96 178 29 54  Almussafes 46440  067almussafes@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Alzira  C/ Gandia, 23 96 245 58 77 Alzira 46600  054alzira@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Burjassot  Ctra. Lliria, 130   96 390 68 86  Burjassot 46100   049burjassot@caixapopular.es   8:30-14:30 16:00-18:00 
 Canals  C/ Jaume I, 12 96 223 90 29  Canals 46650  033canals@caixapopular.es  8:30-14:30 16:00-18:00
 Carcaixent  C/ Padre Eugenio, 9 96 246 12 48  Carcaixent 46740  006carcaixent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Carlet  Avda. Bolero de Carlet, 1 96 253 80 86  Carlet 46240  038carlet@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Catarroja  Avda. La Rambleta, 29 96 126 68 25  Catarroja 46470  005catarroja@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Catarroja  C/ El Charco, 4 96 127 30 74  Charco 46470  052charco@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Chiva  C/ Antonio Machado, 29 96 252 06 94  Chiva 46370  068chiva@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-1800
 Foios  Avda. Hugo Bacharach, 24 96 149 81 06  Foios 46134  050foios@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Gandia  C/ Benicanena, 39 96 295 03 93  Gandia 46702  023gandia@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Gandia  Avda. D'Alacant, 18 96 296 55 54  Gandia Centre 46701  064gandiacentre@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Ibi  Avda. Juan Carlos I, 30  96 559 44 05   Ibi 03440   071ibi@caixapopular.es 8:30-14:30  16:00-18:00
 La Pobla de Vallbona  C/ Vicari Camarena, 19 96 166 31 58  La Pobla de Vallbona 46185  056poblavallbona@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 L'Alqueria de la Comtessa  C/ Joan Carles I, 12 96 289 80 22   L'Alqueria de la Comtessa 46715  043lalqueria@caixapopular.es   8:30-14:30   16:00-18:00 
 L'Olleria  Pl. Verge del Loreto, 6  96 220 05 90  L'Ollería  46850  002lolleria@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Llíria  C/ Pla de l'Arc, 65 96 279 87 97  Llíria 46160  062lliria@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Manises  Pl. Rafael Atard, 3  96 154 48 96  Manises  46940  007manises@caixapopular.es 8:30-14:30  16:00-18:00
 Mas Camarena - Bétera  Centre Comercial. Local 16 96 168 71 27  Mas Camarena 46117  028mascamarena@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Massamagrell  Avda. Magdalena, 2 96 145 09 05  Massamagrell 46130  027massamagrell@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Massanassa  Avda. Blasco Ibáñez, 161 96 125 14 88  Massanssa - P. Alcosa 46470  020massanassa@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Meliana  Avda. Santa Maria, 17 96 148 02 59  Meliana 46133  017meliana@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Mislata  C/ Sant Antoni, 101 96 383 23 17  Mislata 46920  024mislata@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Moncada  C/ Badia, 102 96 130 91 03  Moncada 46113  040moncada@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Museros  Avda. Barcelona, 73 96 145 22 73  Museros 46136  036museros@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Oliva  Raconada de les Ermites, 9 96 285 80 11  Oliva 46780  044oliva@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Ontinyent  C/ José Iranzo, 48 96 291 19 33  Ontinyent 46870  059ontinyent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Olocau  C/ Major, 10 96 148 50 68  Olocau 46169 070olocau@caixapopular.es 8:30-14:30 (dimecres - divendres)
 Paterna  C/ Vicente Mortes, 19 96 137 13 66  Paterna 46980  025paterna@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Paterna  C/ Ciudad de Sevilla, 15-D (Pol. Ind. Fuente del Jarro) 96 134 59 37  Fuente del Jarro 46980  061fuentedeljarro@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Paiporta  C/ Mestre Palau, 23 96 397 63 22  Paiporta 46200  029paiporta@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Picassent  Avda. del Nord, 23 96 122 19 57  Picassent 46220  047picassent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Port de Sagunt  C/ Sant Vicent, 48 96 269 81 40  Port de Sagunt 46520  034portsagunt@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Port de Sagunt  Avda. Maestrat, 10 B iz 96 269 98 26  Port de Sagunt 46520  055portsagunt@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Puçol  Avda. Moli de Vent, 14 96 142 27 77  Puçol 46530  046pucol@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Quart de Poblet  C/ Pizarro, 54 96 152 15 14  Quart de Poblet 46930  022quart@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Rafelguaraf  C/ Ateneu Musical, 32 96 258 64 21  Rafelguaraf 46666  031rafelguaraf@caixapopular.es 8:30-14:30 
 Requena  Avda. Arrabal, 6 96 392 93 47  Requena 46340  074requena@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00 
 Riba-Roja  Avda. de la Pau, 10 96 277 13 12  Riba-Roja 46190  012ribaroja@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Sagunt  Av. Sants de la Pedra, 75 96 148 54 68  Sagunt 46500 069sagunt@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Sedaví  Avda. L’Albufera, 7 96 376 26 61  Sedaví 46910  011sedavi@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Silla  Avda. Reis Catolics, 20  96 120 32 14  Silla  46460  008silla@caixapopular.es 8:30-14:30  16:00-18:00
 Sueca  Ronda Joan Fuster, 18 96 171 83 73  Sueca 46410  048sueca@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Torrent  C/ José Iturbi, 3 96 155 43 00  Torrent 46900  013torrent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Torrent  Avda. al Vedat, 123 96 156 08 12  Torrent 46900  016torrent@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ General Llorens, 27 96 346 10 64  Benicalap 46025  060benicalap@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ Emilio Baro, 67 96 339 28 84  Benimaclet 46020  063benimaclet@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ La Reina, 75 96 256 46 26  Cabanyal-Canyamelar 46011  072cabanyalcanyamelar@caixapopular.es  8:30-14:30 16:00-18:00 
 Valencia  C/ Calvo Acacio, 33 96 377 76 11  Carteros 46017  010carteros@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/Salvador Rubio, 5 96 317 37 90  Ciutat Fallera 46025  045ciutatfallera@caixapopular.es 8:30-14:30 
 Valencia  C/ Guillem de Castro, 75 96 391 54 27  Guillem de Castro 46008  066guillemdecastro@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ Music Gines, 10 96 356 24 00  Jardín de Ayora 46022  018jardinayora@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ Joaquin Benlloch, 29  96 373 92 12  Malilla  46006  009malilla@caixapopular.es 8:30-14:30  16:00-18:00
 Valencia  C/ Sant Vicent de Paul, 20 96 368 81 91  Orriols 46019  037orriols@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ Fontanars, 55  96 377 44 63  Patraix  46018  015patraix@caixapopular.es 8:30-14:30  16:00-18:00
 Valencia  C/ Rodrigo de Pertegás, 13 b izq. 96 330 83 42  Rodrigo de Pertegàs  46023  058rpertegas@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Valencia  C/ Francisco Sempere, 12 96 324 67 82  Ruzafa 46006  073russafa@caixapopular.es  8:30-14:30   16:00-18:00 
 Valencia  C/ Sant Marcel.li, 27  96 377 60 03  Sant Marcel·lí  46017  021santmarcelli@caixapopular.es 8:30-14:30  16:00-18:00
 Valencia  C/ Alcañiz, 32  96 366 30 62  Torrefiel  46019  026torrefiel@caixapopular.es

8:30-14:30

 16:00-18:00
 Valencia  Avda. Tres creus, 17 96 313 49 55  Tres Creus 46018  041trescreus@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Xátiva  C/ Vicente Boix, 2 96 227 27 71  Xàtiva 46800  004xativa@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Xirivella  Cami Nou, 188  96 370 70 59  Xirivella  46950  030xirivella@caixapopular.es 8:30-14:30 16:00-18:00
 Oficina de Servicios  Avda. Juan de la Cierva, 9  96 131 82 82  Parque Tecnológico-Paterna  46980  info@caixapopular.es 8:00-18:30

 

 Caixers Desplaçats

Nom del Caixer  Adreça Localitat 
 Centro Comercial MN4   Alcaide José Puertes, 4   Alfafar 
 Mercado Burjassot  Virgen de la Cabeza, Esq Calle Goya 75  Burjassot
 Domeño  Calle las Peñas, 1  Domeño 
 Gátova  Plaza País Valencià, 1   Gàtova
 Centro Comercial Epicentre planta baja  Avda. Advocat Fausto Caruana, 37  Port de Sagunt
 E.S. Godelleta  Ctra. A3 Salida 340 - 338 Riba-Roja - Loriguilla. P.I. Reva. C/ Mallorca, Parcela C1  Riba-Roja 
 Consum  Polígono Industrial Silla. Avda Alginet, 1   Silla
 Facultats  Avda. Blasco Ibáñez, 17  València