Horari d'estiu de l'1 de juliol al 15 de setembre: de 08.30 a 14.30

De dilluns a dijous, a la vesprada, t'atenem amb cita prèvia. 

 

POBLACIÓ

ADREÇA

 TELÈFON

ADREÇA MAIL

DILLUNS A DIJOUS   

DIVENDRES

CITA PRÈVIA

 Alaquàs

 Av. Miguel Hernández, 16 (46970)

 961502886

 001alaquas@caixapopular.es

8:30-14:30

16:00-18:00

08:30-17:00 

Sol·licitar

 Alaquàs

 Av. Ausias March, 39 (46970)

 961510140

 014alaquas@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Alberic

 Cr. Cisterna, 14 (46260)

962446056

 039alberic@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Alboraia

 Av. Ausias March, 34 (46120)

963171620

 032alboraia@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Alcoi

 Av. Hispanitat, 20 B (03804)

 965335615

 065alcoi@caixapopular.es 

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Aldaia

 Cr. Conca, 7 (46960)

961513008

 003aldaia@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Aldaia (Barri del Crist)

 Cr. El Jardi, 4 (46960)

961510262

 019bcristo@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Aldaia (Mercat)

 Av. Blasco Ibañez, 31 (46960)

961519152

 053mercat@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Aldaia (Saleta)

 Cr. Hernan Cortes, 25 (46960)

961519122

 035saleta@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Almussafes

 Cr. Lira Almussafense, 11 (46440)

961782954

 067almussafes@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Alzira

 Cr. Gandia, 23 (46600)

962455877

 054alzira@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Burjassot

 Ctra. Lliria, 130 (46100)

963906886

 049burjassot@caixapopular.es 

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Canals

 Cr. Jaume I, 12 (46650)

962239029

 033canals@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Carcaixent

 Cr. Padre Eugenio, 9 (46740)

962461248

 006carcaixent@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Carlet

 Av. Bolero de Carlet, 1 (46240)

962538086

 038carlet@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Catarroja

 Av. La Rambleta, 29 (46470)

961266825

 005catarroja@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Catarroja (Charco)

 Cr. El Charco, 4 (46470)

961273074

 052charco@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Chiva

 Cr. Antonio Machado, 29 (46370)

962520694

 068chiva@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

Dénia Pl. País Valencià, 7 965616676

080denia@caixapopular.es 

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00 Sol·licitar

 Foios

 Av. Hugo Bacharach, 24 (46134)

961498106

 050foios@caixapopular.es

8:30 -14:30

De dilluns a divendres, per la vesprada amb cita prèvia

Sol·licitar

 Gandia

 Cr. Benicanena, 39 (46702)

962950393

 023gandia@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Gandia (Gandia Centre)

 Av. D'Alacant, 18 (46701)

962965554

 064gandiacentre@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Ibi

 Av. Juan Carlos I, 30 (03440)

 965594405

 071ibi@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 La Pobla de Vallbona

 Cr. Vicari Camarena, 19 (46185)

961663158

 056poblavallbona@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 L'Alqueria de la Comtessa

 Cr. Joan Carles I, 12 (46715)

962898022

 043lalqueria@caixapopular.es

Dilluns, dimecres i divendres 08:30-14:30  

Sol·licitar

 L'Eliana

 Cr. Major, 62 (46183)

961527959

 077leliana@caixapopualr.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 L'Olleria

 Pl. Verge del Loreto, 6 (46850)

 962200590

 002lolleria@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Llíria

 Cr. Pla de l'Arc, 65 (46160)

962798797

 062lliria@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Manises

 Pl. Rafael Atard, 3 (46940)

 961544896

 007manises@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Mas Camarena - Bétera

 Centre Comercial. Local 16 (46117)

961687127

 028mascamarena@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Massamagrell

 Av. Magdalena, 2 (46130)

961450905

 027massamagrell@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Massanassa (P. Alcosa)

 Av. Blasco Ibáñez, 161 (46470)

961251488

 020massanassa@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Meliana

 Av. Santa Maria, 17 (46133)

961480259

 017meliana@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Mislata

 Cr. Sant Antoni, 101 (46920)

963832317

 024mislata@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Moncada

 Cr. Badia, 102 (46113)

961309103

 040moncada@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Museros

 Av. Barcelona, 73 (46136)

961452273

 036museros@caixapopular.es

8:30-14:30

De dilluns a divendres, per la vesprada amb cita prèvia

Sol·licitar

 Oliva

 Raconada de les Ermites, 9 (46780)

962858011

 044oliva@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Ontinyent

 Cr. José Iranzo, 48 (46870)

962911933

 059ontinyent@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Olocau

 Cr. Major, 10 (46169)

961485068

070olocau@caixapopular.es

Dimecres de 08:30 a 14:30  

Sol·licitar

 Paterna

 Cr. Vicente Mortes, 19 (46980)

961371366

 025paterna@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Paterna (Fuente del Jarro)

 Cr. Ciudad de Sevilla, 15-D (Pol. Ind. Fuente del Jarro) (46980)

961345937

 061fuentedeljarro@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Paiporta

 Cr. Mestre Palau, 23 (46200)

963976322

 029paiporta@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Picassent

 Av. del Nord, 23 (46220)

961221957

 047picassent@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Port de Sagunt

 Cr. Sant Vicent, 48 (46520)

962698140

 034portsagunt@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Port de Sagunt

 Av. Maestrat, 10 B iz (46520)

962699826

 055portsagunt@caixapopular.es

8:30-14:30

De dilluns a divendres, per la vesprada amb cita prèvia

Sol·licitar

 Puçol

 Av. Moli de Vent, 14 (46530)

961422777

 046pucol@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Quart de Poblet

 Cr. Pizarro, 54 (46930)

961521514

 022quart@caixapopular.es

08:30-14:30

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Rafelguaraf

 Cr. Ateneu Musical, 32 (46666)

962586421

 031rafelguaraf@caixapopular.es

Dimarts i dijous de 8:30-14:30

Sol·licitar

 Requena

 Av. Arrabal, 6 (46340)

963929347

 074requena@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Riba-Roja

 Av. de la Pau, 10 (46190)

962771312

 012ribaroja@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Sagunt

 Av. Sants de la Pedra, 75 (46500)

961485468

069sagunt@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Sedaví

 Av. L’Albufera, 7 (46910)

963762661

 011sedavi@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Silla

 Av. Reis Catolics, 20 (46460)

 961203214

 008silla@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Sueca

 Ronda Joan Fuster, 18 (46410)

961718373

 048sueca@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Tavernes de la Valldigna

 Av. Germanies, 64 (46760)

961279276

 076tavernesdelavalldigna@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Torrent

 Cr. José Iturbi, 3 (46900)

961554300

 013torrent@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Torrent

 Av. al Vedat, 123 (46900)

961560812

 016torrent@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Amadeo de Saboya)

 Cr. Amadeo de Saboya, 1 (46010)

961528115

 078@amadeodesaboya@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Benicalap)

 Av. Burjassot, 186 (46025)

963173790

 045benicalap@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Benimaclet)

 Cr. Emilio Baro, 67 (46020)

963392884

 063benimaclet@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Cabanyal-Canyamelar)

 Cr. La Reina, 75 (46011)

962564626

 072cabanyalcanyamelar@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Carteros)

 Cr. Calvo Acacio, 33 (46017)

963777611

 010carteros@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

València (Cirilo Amorós)

Cr. Cirilo Amorós, 17

961693811

079ciriloamoros@caixapopular.es

08:30-14:30

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Guillem de Castro)

 Cr. Guillem de Castro, 75 (46008)

963915427

 066guillemdecastro@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Jardín de Ayora)

 Cr. Music Gines, 10 (46022)

963562400

 018jardinayora@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Malilla)

 Cr. Joaquin Benlloch, 29 (46006)

963739212

 009malilla@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Orriols)

 Cr. Sant Vicent de Paul, 20 (46019)

963688191

 037orriols@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Patraix)

 Cr. Fontanars, 55 (46018)

963774463

 015patraix@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Rodrigo de Pertegàs)

 Cr. Rodrigo de Pertegás, 13 b izq. (46023)

963308342

 058rpertegas@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Ruzafa)

 Cr. Francisco Sempere, 12 (46006)

963246782

 073russafa@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Sant Marcel·lí)

 Cr. Sant Marcel.li, 27 (46017)

 963776003

 021santmarcelli@caixapopular.es

8:30 -14:30

De dilluns a divendres, per la vesprada amb cita prèvia

Sol·licitar

 València (Torrefiel)

 Cr. Alcañiz, 32 (46019)

 963663062

 026torrefiel@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 València (Tres Creus)

 Av. Tres creus, 17 (46018)

963134955

 041trescreus@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Villena

 Av. Constitució, 9 (03400)

965616600

 075@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Xátiva

 Cr. Vicente Boix, 2 (46800)

962272771

 004xativa@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Xirivella

 Cami Nou, 188 (46950)

 963707059

 030xirivella@caixapopular.es

8:30-14:30 

16:00-18:00

08:30-17:00

Sol·licitar

 Serveis Centrals

 Av. Juan de la Cierva, 9, Parc Tecnològic, Paterna (46980)

 961318282

 info@caixapopular.es

8:00-18:30 

08:00-17:30